“Він схожий на Геббельса”: Байден порівняв Трампа з нацистським пропагандистом

“Він схожий на Геббельса”: Байден порівняв Трампа з нацистським пропагандистом
“Він схожий на Геббельса”: Байден порівняв Трампа з нацистським пропагандистом

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден порівняв свого суперника на виборах Дональда Трампа з німецьким нацистським пропагандистом Йозефом Геббельсом.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Politico. Коли Байдена запитали під час інтерв’ю телеканалу MSNBC, як він буде боротися з неодноразовими заявами Трампа про те, що він просуває соціалістичний порядок денний, колишній віцепрезидент не скупився на слова. “Трамп ніби як Геббельс”, – сказав Байден, посилаючись на ім’я натхненника пропагандистської машини нацистської Німеччини.

“Ви говорите неправду досить довго, повторюєте її, повторюєте, повторюєте, це стає загальновідомим серед виборців”, – сказав він. Далі Байден сказав, що президент використовував соціалізм як спосіб відволіктися від своєї боротьби з пандемією коронавірусу, порівнюючи Трампа з іншою авторитетною фігурою з минулого. “Я думаю, що люди дуже чітко бачать різницю між мною і Дональдом Трампом”, – сказав Байден.

“Трамп розганяє протести перед Білим домом, мирні, як ви знаєте, з військовими. Цей хлопець більше Кастро, ніж Черчілль”, – додав він. У заяві Республіканська єврейська коаліція закликала Байдена відмовитися від своєї заяви і вибачитися за “кричущий коментар”.

Дата и время 27 сентября 2020 г., 22:20     Просмотры Просмотров: 159
Комментарии Комментарии:

Share

You may also like...